Tisk

Velkonákladový i malonákladový tisk

Od pár kusů vizitek po stotisícové náklady katalogů

Nejmodernější technologie tisku

Využíváme nejmodernější stroje pro digitální a ofsetový tisk. Umíme tisknou rychle a hlavně kvalitně na certifikovaných tiskárnách.

Ověřte si cenu tisku zdarma

Zašlete nám rozměry a počet kusů, případně typ papíru a počet barev. Zdarma Vám připravíme kalkulaci vašich tiskovin.

Co například umíme?


Tisk letáků

Levný tisk letáků a letáčků. Kromě klasických formátů A4, A5, A6, DL ... vytiskneme i jakékoliv jiné rozměry na širokou škálu kvalitních papírů. Potřebujete letáky graficky zpracovat? Stačí nás kontaktovat a naši grafici se postarají i o profesionální vzhled Vašich letáků.

Tisk vizitek

Na kvalitu tisku vizitek si dáváme obzvlášť záležet, protože vizitky jsou většinou to první, co si od Vás Váš klient odnese. Samozřejmostí je i profesionální grafické zpracování. A díky soutisku nabízíme vizitky za skvělé ceny.

Tisk dopisních papírů

U vizitek to končit nemusí. Dodejte své firmě profesionální "look". Vlastní dopisní papíry nemusí mít jen ty největší a nejbohatší firmy. Nabízíme tisk černobílých i barevných dopisních papírů. Kromě klasických papírů můžete své klienty okouzlit i kolekcí luxusních papírů.

Tisk prezentačních desek

Vyrobíme pro Vás prezentační desky s atypickým výsekem nebo nestandardním formátem - tedy prezentační desky, jako nemá nikdo jiný. Nebo si u nás vyberte klasické prezentační desky (standardní či s klopami) nebo s kroužkovou či sešitovou vazbou. Snadné ohyb hřbetů zajistí ryly.

Tisk propisovacích bloků

Samopropisovací bloky na míru Vám usnadní spoustu práce a ušetří čas. Kromě toho budou v designu Vaší firmy a to bude jistě vypadat velmi profesionálně.

Tisk obálek

Překvapte své adresáty - obálky s vlastním potiskem. K dispozici jsou všechny standardní formáty obálek. Můžete mít obálky či se samolepící páskou. Nechcete ztrácet čas otrockou a otravnou prací plnění obálek? Stačí se na nás obrátit a Vás starostí s tím zbavíme.

Tisk ceníků, faktur, dodacích listů

Chcete působit na venek profesionálně? Zajistíme tisk všech dokumentů, které ve firmě využíváte. Nemáte sjednocený vizuální styl firmy? Nevadí, naši grafici Vám připraví grafiku od základních materiálů po celý corporate design

Tisk pozvánek a oznámení

Oslňte klienty a známé pozvánkami a oznámeními. Profesionální grafika, tisk a kvalitní papíry jsou základem, jak upoutat pozornost ať už jde o klienty, rodinu nebo známé.

Tisk plakátů

Tisk plakátů standardních i Vámi navržených rozměrů v téměř jakémkoli množství není žádný problém. Díky kvalitnímu tisku a grafickému zpracování budou Vaše plakáty vypadat úžasně.

Tisk samolepek

Samolepky Vám vytiskneme v požadovaných rozměrech a tvarech a díky předřezu papíru (splitu) bude radost je nalepovat. Samozřejmostí je i oboustranný tisk (pro lepení na sklo) či UV laminace pro větší odolnost pro větší stálost barev na slunku a proti odření a poškrábání.

Tisk kalendářů

Velmi oblíbeným dárkem jsou každoročně kalendáře. Vyrobíme Vám na míru stolní kalendáře (týdenní či dvoutýdenní) i nástěnném kalendáře (formáty A4, A3, A2). Zvýhodněné ceny nabízíme již od 5 kusů. Čím dál větší oblibu získávají i plánovací kalendáře s firemním designem nebo rovnou celý trhací blok A2 na stůl.

Tisk výročních zpráv

Výroční zprávy nemusí být jen nudnou každoroční záležitostí. Krásně graficky zpracované a precizně vyrobené výroční zprávy se často dostanou do širšího povědomí a zaujmou nejen profesionály, ale i širokou veřejnost.

Tisk ročenek

Zaujměte vzhledem nebo formátem, druhem papíru. Je spousta možností, jak svému okoklí sdělit, co se událo.

Tisk časopisů

S tiskem časopisů od týdeníků po občasníky si naše stroje poradí jako nic.

Tisk novin

Zvládáme také tisk na novinový papír. Potěšíme vás kvalitou, spolehlivostí i cenou.

Tisk knih

Vazby lepené, šité a šité s tvrdými deskami. Obálka s chlopní vdechne vaší knize neobvyklost.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás


Volejte

+420 722 331 331

Místo

Působíme po celé České republice

Kde nás najdete